Beschreibungen:

1. Trainings- und kurskontingente sind begrenzt.
2. Eine informative e-mail/nachricht wird an die personen gesendet, die an den schulungen und kursen teilnehmen werden.
3. Schulungen und kurse finden über zoom, google meet, skype und whatsApp statt.
4. Die online-login-informationen werden ihnen 10 minuten vor schulungs- und kursbeginn per e-mail oder telefon zugesandt.

There are no upcoming events at this time


Göç Krizi ve Göçmen Psikolojisi

Uzman Psikolojik Danışman Levent Eroğlu tarafından 26.02.2021 günü Norveç Saati ile saat 21.00'da  Göç Krizi Sonrasında Çift ve Aile Ruh Sağlığı konusunda webiner düzenlenecektir. Kontenjan elli (50) kişi ile sınırlı olup başvuru yapan ilk elli kişiye link gönderilecektir.

Find out more »

Göç Krizi ve Göçmen Psikolojisi

Uzman Psikolojik Danışman Levent Eroğlu tarafından 09.02.2021 günü Norveç Saati ile saat 21.00'da  Göç Krizi Sonrasında Çift ve Aile Ruh Sağlığı konusunda webiner düzenlenecektir. Kontenjan elli (50) kişi ile sınırlı olup başvuru yapan ilk elli kişiye link gönderilecektir.

Find out more »

Göç Krizi Sonrasında Çift ve Aile Ruh Sağlığı

Klinik psikolog Mehmet Polat tarafından 07.11.2020 Cumartesi günü Norveç Saati ile saat 20.30'da Göç Krizi ve Göçmen Psikolojisi konusunda üçüncü hafta webineri düzenlenecektir. Bu haftanın konusu Göç Krizi Sonrasında Çift ve Aile Ruh Sağlığı olacaktır. Kontenjan elli (50) kişi ile sınırlı olup başvuru yapan ilk elli kişiye link gönderilecektir.

Find out more »

Göç Krizi Sonrasında Kişisel Ruh Sağlığı

Uzman psikolog Levent Eroğlu tarafından 31.10.2020 Cumartesi günü Norveç Saati ile saat 20.30'da Göç Krizi ve Göçmen Psikolojisi konusunda ikinci hafta webineri düzenlenektir. Bu haftanın konusu Göç Krizi Sonrasında Kişisel Ruh Sağlığı olacaktır. Kontenjan elli (50) kişi olup başvuru yapan ilk elli kişiye link gönderilecektir.

Find out more »

Göç Krizi Sonrasında Psikiyatrik Hastalıklar

Psikiyatrist Doç. Dr. Adem Balıkçı tarafından 25.10.2020 Pazar günü Norveç Saati ile saat 21.00'da Göç krizi ve göçmen psikolojisi konusunda webiner düzenlenektir. Birinci haftanın konusu göç krizi sonrasında psikiyatrik hastalıklar olacaktır. Kontenjan elli (50) kişi olup başvuru yapan ilk elli kişiye link gönderilecektir.

Find out more »

MOBBING – Çocuk ve Ergenlerde Akran Zorbalığı

Uzman Psikolojik Danışman Ufuk Güvenç tarafından Logos Psikoeğitimleri kapsamında beş hafta sürecek olan Mobbing - Çocuk ve Ergenlerde Akran Zorbalığı konusunda psikoloji ve pedagoji söyleşileri 7 Ekim Çarşamba günü başlayacaktır. Anne-babalar ve ruh sağlığı çalışanları eğitime katılabilirler. Kontenjanımız elli (50) kişi ile sınırlıdır. Başlıklar: Mobbing - Akran Zorbalığı nedir ? Akran Zorbalığı nedenleri ve belirtileri nelerdir ? […]

Find out more »

Travma Sonrası Yetişkin Ruh Sağlığı

{:en}1. Webinar quotas are limited. 2. Information e-mail / message will be sent to the people who will participate in the webinar. 3. Webinars are conducted on Zoom, Skype, and WhatsApp. 4. Login information will be sent to your e-mail or text message 10 minutes before the webinar.{:}{:tr} Ilgili Webinar oturumuna kaydolmak icin lutfen ilgili etkinligi goruntuledikten […]

Find out more »